HETI FOGADÓÓRÁK
2017/2018-as tanév

 FELSŐ TAGOZATOS és GIMNÁZIUMI TANÁRAINK

név beosztás fogadóóra
Bándoliné Laczi Lívia szaktanár, 8.c osztályfőnöke csütörtök 10:00-10:45
Beleznay Tamás igazgató, szaktanár hétfő 14:00-15:30
Cynolter Ágnes szaktanár, matematika munkaközösség-vezető péntek 09:00-09:45
Csapkó Krisztina Erzsébet szaktanár, 12.a osztályfőnöke kedd 10:00-10:45
Csiszárné Péter Marianna szaktanár csütörtök 12:45-13:30
Darvassy Judit szaktanár kedd 11:50-12:35
Deutsch Gabriella szaktanár, 5.a osztályfőnöke kedd 10:55-11:40
Dezső Enikő igazgatóhelyettes, szaktanár szerda 14:00-15:00
Döklen Balázs szaktanár, 10.n osztályfőnöke kedd 10:00-10:45
Fehér Ildikó Katalin szaktanár csütörtök 09:00-09:45
Fejérvári Csenge szaktanár, 5.c osztályfőnöke kedd 10:00-10:45
Fóth Andrea szaktanár kedd 10:55-11:40
Hedrich Andrea szaktanár, 12.b osztályfőnöke kedd 11:50-12:35
Hegedűsné Tálos Eszter szaktanár szerda 10:00-10:45
Helyes István szaktanár szerda 10:00-10:45
Hercegfalvi Krisztina Katalin szaktanár, 12.c osztályfőnöke csütörtök 12:45-13:30
Hódi Erika szaktanár, testnevelés munkaközösség-vezető, 9.a osztályfőnöke csütörtök 10:00-10:45
Hofmeisterné Kertész Annamária szaktanár, 11.a osztályfőnöke csütörtök 10:55-11:40
Iványi Rudolf szaktanár, 7.a osztályfőnöke, DÖK munkaközösség-vezető péntek 09:00-09:45
Jakobi Zsuzsanna szaktanár, 8.a osztályfőnöke péntek 10:00-10:45
Jánosiné Czike Klára szaktanár péntek 10:00-10:45
Király Attila szaktanár, 6.b osztályfőnöke, felsős munkaközösségvezető kedd 10:55-11:40
Kisné Marx Beáta szaktanár, 6.c osztályfőnöke, gyermekjóléti munkaközösség-vezető, pszichopedagógus szerda 10:00-10:45
Kiss Andrea szaktanár, 5.b osztályfőnöke hétfő 10:55-11:40
Kránicz Eszter szaktanár szerda 09:00-09:45
Meszéna Éva szaktanár, 10.b osztályfőnöke, nyelvi munkaközösség-vezető csütörtök 11:50-12:35
Molnár István szaktanár, 9.c osztályfőnöke csütörtök 10:55-11:40
Osgyán Ditta szaktanár, 11.b osztályfőnöke hétfő 09:00-09:45
Ömböly Attila szaktanár csütörtök 10:55-11:40
Palotás Krisztina szaktanár kedd 11:50-12:35
Papp Dávid szaktanár kedd 11:50-12:35
Pávlicz Adrienn szaktanár hétfő 10:00-10:45
Remeli Anton szaktanár kedd 09:00-09:45
Scherczerné Schön Magdolna szaktanár csütörtök 10:55-11:40
Schlemmer Gábor szaktanár, 7.c osztályfőnöke, informatika munkaközösség-vezető hétfő 12:45-13:30
Schmidtné Késmárky Zsófia szaktanár csütörtök 10:00-10:45
Soós Rebeka szaktanár hétfő 08:00-08:45
Spiller Éva szaktanár kedd 10:55-11:40
Surin Zsuzsanna Mária szaktanár kedd 09:00-09:45
Szabadosné Karsay Gabriella Katalin szaktanár, 10.c osztályfőnöke szerda 09:00-09:45
Szecseiné Fehér Andrea szaktanár, 8.b osztályfőnöke, DÖK munkaközösség-vezető szerda 11:50-12:35
Szepesi Dániel szaktanár, történelem munkaközösség-vezető kedd 09:00-09:45
Szűcsné Egri Katalin igazgatóhelyettes, szaktanár hétfő 09:00-09:45
Takács Szabolcsné Kasza Zita szaktanár, 6.a osztályfőnöke, természettudományi munkaközösség-vezető szerda 09:00-09:45
Tomopulu Eleni szaktanár, 7.b osztályfőnöke kedd 12:45-13:30
Tóthné Virág Ágnes Annamária szaktanár péntek 10:00-10:45
Tüskés-Kapsza Dóra szaktanár kedd 11:50-12:35
Váradi Katalin szaktanár, 10.a osztályfőnöke hétfő 10:00-10:45
Vecsernyésné Zala Judit szaktanár csütörtök 09:00-09:45
Vései Péter igazgatóhelyettes, szaktanár csütörtök 13:00-14:00
Vlajkuné Arany Erzsébet szaktanár kedd 09:00-09:45
Zsinkó Klára szaktanár, 9.b osztályfőnöke hétfő 08:00-08:45

 HETI FOGADÓÓRÁK
2016/2017-es tanév

Ákli Oktávia

tanító

fogadóóra: szerda 5.

Angyal Andrea

alsós munkaközösség-vezető

3.b osztályfőnöke

fogadóóra: csütörtök 4.

Bándoliné Laczi Lívia

7.c osztályfőnöke

technika-etika

fogadóóra: csütörtök 2.

Beleznay Dragica

fejlesztőpedagógus

fogadóóra: szerda 5.

Beleznay Tamás

igazgató

történelem-közgazdaságtan

fogadóóra: hétfő 5.

Bozsokiné Gán Hajnalka

2.b osztályfőnöke

tanító

fogadóóra: hétfő 3.

Cynolter Ágnes

matematika-fizika-informatika munkaközösség vezető

12.a osztályfőnöke

matematika-fizika

fogadóóra: kedd 5.

Czakó Zsuzsanna

tanító

fogadóóra: hétfő 4.

Csábi Dávid

tánc

fogadóóra: hétfő 5.

Csapkó Krisztina

természettudományi munkaközösség vezető

11.a osztályfőnöke

földrajz

fogadóóra: hétfő 2.

Csikai Réka

tanító

fogadóóra: csütörtök 2.

Darvassy Judit

francia

fogadóóra: péntek 3,

Deutsch Gabriella

angol

fogadóóra: kedd 3.

Dezső Enikő

igazgatóhelyettes

kémia

fogadóóra: szerda 2.

Döklen Balázs

9.n osztályfőnöke

matek

fogadóóra: szerda 3.

Fehér Ildikó

biológia

fogadóóra: hétfő 5.

Fejérvári Csenge

magyar-latin

fogadóóra: szerda 4.

Fóth Andrea

magyar

fogadóóra: kedd 3.

Földesiné Tokodi Gabriella

tanító

fogadóóra: péntek 4.

Friss-Kranitz Judit

magyar

fogadóóra: kedd 2.

Gécziné Balogh Zsuzsanna

1.a osztályfőnöke

tanító

fogadóóra: kedd 5.

Gyenes Szabina

angol-történelem

fogadóóra: szerda 2.

Hedrich Andrea

magyar munkaközösség vezető

11.b osztályfőnöke

francia-magyar

fogadóóra: hétfő  3.

Hegedűsné Tálos Eszter

média-német

fogadóóra: csütörtök 5.

Hegedűsné Tomori Lívia

napközi

fogadóóra: hétfő 5.

Helyes István

rajz

fogadóóra: hétfő 2.

Hercegfalvi Krisztina

11.c osztályfőnöke

magyar

fogadóóra: kedd 3.

Hlavay Lilla

magyar

tartós távollét

Hódi Erika

testnevelés munkaközösség vezető

8.a osztályfőnöke

testnevelés

fogadóóra: hétfő 3.

Hofmeisterné Kertész Annamária

10.a osztályfőnöke

angol

fogadóóra: kedd 2.

Horváthné Virt Kata

tanító

tartós távollét

Hunya Lászlóné

4.a osztályfőnöke

tanító

fogadóóra: szerda 5.

Iffiu Attila

fizika

fogadóóra: hétfő 4.

Ittzés-Venásch Eszter

történelem-magyar

tartós távollét

Iványi Rudolf

6.a osztályfőnöke

testnevelés

fogadóóra: kedd 5.

Jakobi Zsuzsa

7.a osztályfőnöke

angol-német

fogadóóra: kedd 2.

Jurkinya Mihályné

tanító

fogadóóra: kedd 4.

Justyák Erzsébet

magyar

fogadóóra: kedd 4.

Kapsza Dóra

technika

fogadóóra: kedd 4.

Kerekes Franciska

pszihológus

tartós távollét

Király Attila

osztályfőnöki munkaközösség vezető 5-8 évfolyam

5.b osztályfőnöke

földrajz

fogadóóra: szerda 2.

Kiss Andrea

magyar

fogadóóra: kedd 2.

Kőröshegyi Lászlóné

kémia

fogadóóra: hétfő 5.

Kramer Krisztina

biológia

tartós távollét

Kránicz Eszter

német

fogadóóra: hétfő 4.

Laluk György

rajz

fogadóóra: kedd 5.

László Dezsőné

2.a osztályfőnöke

tanító

fogadóóra: szerda 3.

Lendvainé Tóth Judit

fizika

fogadóóra: egyeztetett időpontban

Lóth Katalin

média

fogadóóra: egyeztetett időpontban

Marx Bea

5.c osztályfőnöke

fejlesztőpedagógus

fogadóóra: hétfő 4.

Meszéna Éva

nyelvi munkaközösség vezető

9.b osztályfőnöke

angol

fogadóóra: kedd 6.

Molnár István

fogadóóra: hétfő 4.

Müller Andrea

francia

fogadóóra: péntek 5.

Nagyné Ország Beatrix

4.b osztályfőnöke

tanító

fogadóóra: szerda 3.

Osgyàn Ditta

10.b osztályfőnöke

történelem

fogadóóra: szerda 2.

Ömböly Attila

testnevelés

fogadóóra: kedd 3.

Palotás Krisztina

német

fogadóóra: csütörtök 3.

Pávlicz Adrienn

magyar

fogadóóra: szerda 3.

Ruzsenszky Rita

napközi

fogadóóra: egyeztetett időpontban

Scherczerné Schőn Magdolna

ének-történelem

fogadóóra: hétfő 3.

Schlemmer Gábor

6.c osztályfőnöke

informatika

fogadóóra: kedd 3.

Schmidtné Késmárky Zsófia

német-olasz

fogadóóra: csütörtök 2.

Spiller Éva

informatika

fogadóóra: szerda 4.

Surin Zsuzsanna

matematika

fogadóóra: csütörtök 4.

Szabadosné Karsay Gabriella

9.c osztályfőnöke

angol-orosz

fogadóóra: csütörtök 2.

Szabó Krisztina

3.a osztályfőnöke

tanító

fogadóóra: csütörtök 4.

Szabó Márk

kémia

fogadóóra: egyeztetett idpontban

Szecseiné Fehér Andrea

7.b osztályfőnöke

francia-történelem

fogadóóra: szerda 1.

Szecsey Katalin

napközi

fogadóóra: egyeztetett időpontban

Szepesi Dániel

történelem-művészetek munkaközösség vezető

fogadóóra: szerda 2.

Szilágyi-Nagy Tímea

tanító

tartós távollét

Szőcs Melinda

informatika

tartós távollét

Szűcsne Egri Katalin

alsós munkaközösség vezető

1.b osztályfőnöke

tanító

fogadóóra: hétfő 4.

Takács Szabolcsné Kasza Zita

5.a osztályfőnöke

biológia-kémia

fogadóóra: hétfő 1.

Tokodi Tímea

természetismeret

fogadóóra: hétfő 7.

Tolvéth Zsófia

pszihológus

fogadóóra: egyeztetett időpontban

Tomopulu Eleni

6.b osztályfőnöke

angol-ének-történelem

fogadóóra: kedd 7.

Tóth Viktória

könyvtárostanár

fogadóóra: szerda 2.

Tóthné Virág Ágnes Annamária

matematika

fogadóóra: szerda 4.

Vajda-Sikos Klauda Noémi

alsós

tartós távollét

Váradi Katalin

osztályfőnöki munkaközösség vezető 9-12 évfolyam

9.a osztályfőnöke

német

fogadóóra: hétfő 5.

Varga-Szabó Julianna

tanító

fogadóóra: csütörtök 2.

Vaspálné Horváth Krisztina

tanító

fogadóóra: kedd 4.

Vecsernyésné Zala Judit

testnevelés

fogadóóra: csütörtök 3.

Vései Péter

igazgatóhelyettes

biológia-kémia

fogadóóra: hétfő 3.

Vlajkuné Arany Erzsébet

8.c osztályfőnöke

francia-magyar

fogadóóra: kedd 3.

Zsinkó Klára

igazgatóhelyettes

8.b osztályfőnöke

magyar

fogadóóra: hétfő 3.