HETI FOGADÓÓRÁK
2018/2019-as tanév

Bejelentkezés legalább a fogadóórát megelőző nap 16 óráig a következő elérhetőségen:
061-217-6476 /116-os mellék
iskolatitkar@szgya.hu
Bejelentkezéskor kérjük adja meg a tanuló nevét és osztályát

NÉV

Fogadóóra

Bándoliné Laczi Lívia

Csütörtök 3. óra

Botyánszky-Horváth Zsuzsa

Hétfő 5. óra

Cynolter Ágnes

Kedd 6. óra

5.a osztályfőnök, matematika munkaközösség

Czike Klára

Hétfő 3. óra

Csapkó Krisztina

Hétfő 1. óra

11.a osztályfőnök

Deutsch Gabriella

Hétfő 5. óra

6.a osztályfőnök

Dezső Aliz

Csütörtök 2. óra

Dezső Enikő

Csütörtök 2. óra

igazgatóhelyettes

Döklen Balázs

Péntek 3. óra

11.n osztályfőnök

Fehér Ildikó

Kedd 2. óra

Fejérvári Csenge

Péntek 2. óra

6.c osztályfőnök

Fellner Tibor

Kedd 3. óra

Fóth Andrea

Csütörtök 7. óra

Hedrich Andrea

Szerda 3. óra

 magyar munkaközösség

Hegedűsné Tálos Eszter

Kedd 2. óra

Helyes István

Péntek 2. óra

Hercegfalvi Krisztina

Szerda 6. óra

5.a osztályfőnök

Hódi Erika

Csütörtök 2. óra

10.a osztályfőnök testnevelés munkaközösség

Hofmeisterné Kertész Annamária

Szerda 3. óra

12.a osztályfőnök, Idegen nyelvi munkaközösség

Horváth Ibolya

Péntek 4. óra

Iványi Rudolf

Hétfő 5. óra

8.a osztályfőnök, DÖK segítő tanár

Jakobi Zsuzsanna

Csütörtök 3. óra

9.a osztályfőnök

Király Attila

Csütörtök 3. óra

7.b osztályfőnök

Kisné Marx Bea

Kedd 8. óra

7.c osztályfőnök, Gyermekvédelmi felelős

Kásáné Kiss Andrea

Csütörtök 2. óra

6.b osztályfőnök

Kránicz Eszter

Szerda 3. óra

igazgatóhelyettes

Meszéna Éva

Hétfő 6. óra

11.b osztályfőnök

Molnár István

Szerda 2. óra

10.c osztályfőnök

Nagy Nikolett

Szerda 2. óra

Osgyán Ditta

Csütörtök 4. óra

12.b osztályfőnök

Ömböly Attila

Szerda 3. óra

9.c osztályfőnök

Palotás Krisztina

Szerda 2. óra

Papp Dávid

Hétfő 5. óra

Pávlicz Adrienn

Szerda 5. óra

Remeli Anton

Kedd 5. óra

Scherzerné Schön Magdolna

Péntek 5. óra

Schlemmer Gábor

Hétfő 3. óra

8.c osztályfőnök, Informatika munkaközösség

Schmidtné Késmárky Zsófia

Péntek 4. óra

Spiller Éva

Péntek 3 óra

Surin Zsuzsanna

Csütörtök 7. óra

igazgató

Szabadosné Karsay Gabriella

Csütörtök 2. óra

11.c osztályfőnök

Szakács Péter

Szerda 3. óra

Szecseiné Fehér Andrea

Szerda 3. óra

9.b osztályfőnök, DÖK segítő tanár

Szepesi Dániel

Hétfő 2. óra

Történelem munkaköz.

Takács Szabolcsné Kasza Zita

Hétfő 2. óra

7.a osztályfőnök, Természettud. munkaköz.

Tomopulu Eleni

Péntek 5. óra

8.b osztályfőnök

Tüskés-Kapsza Dóra

Kedd 4. óra

5.c osztályfőnök

Uhlár Karola

Hétfő 4. óra

Vecsernyésné Zala Judit

Szerda 4. óra

5.d osztályfőnök

Vlajkuné Arany Erzsébet

Szerda 4. óra

Wéber Rita

Kedd 5. óra

Zsinkó Klára

Hétfő 4. óra

10.b osztályfőnök