HETI FOGADÓÓRÁK
2018/2019-as tanév

NÉV

Fogadóóra

Bándoliné Laczi Lívia

Csütörtök 3. óra

Botyánszky Horváth Zsuzsa

Hétfő 5. óra

Cynolter Ágnes

Kedd 6. óra

5.a of, matematika munkaköz.

Czike Klára

Hétfő 3. óra

Csapkó Krisztina

Hétfő 1. óra

11.a of.

Deutsch Gabriella

Hétfő 5. óra

6.a of.

Dezső Alíz

Csütörtök 2. óra

Dezső Enikő

Csütörtök 2. óra

igh.

Döklen Balázs

Péntek 3. óra

11.n of.

Fehér Ildikó

Kedd 2. óra

Fejérvári Csenge

Péntek 2. óra

6.c of

Fellner Tibor

Kedd 3. óra

Fóth Andrea

Csütörtök 7. óra

Hedrich Andrea

Szerda 3. óra

Hegedűsné Tálos Eszter

Kedd 2. óra

Helyes István

Péntek 2. óra

Hercegfalvi Krisztina

Szerda 6. óra

5.a of

Hódi Erika

Csütörtök 2. óra

10.a of

Hofmeisterné Kertész Annamária

Szerda 3. óra

12.a of, Idegen nyelvi munkaköz.

Horváth Ibolya

Péntek 4. óra

Iványi Rudolf

Hétfő 5. óra

8.a of, DÖK segítő tanár

Jakobi Zsuzsanna

Csütörtök 3. óra

9.a of.

Király Attila

Csütörtök 3. óra

7.b of

Kisné Marx Bea

Kedd 8. óra

7.c of, Gyermekvédelmi felelős

Kiss Andrea

Csütörtök 2. óra

6.b of

Kránitz Eszter

Szerda 3. óra

igh.

Meszéna Éva

Hétfő 6. óra

11.b of

Molnár István

Szerda 2. óra

10.c of

Nagy Nikolett

Szerda 2. óra

Osgyán Ditta

Csütörtök 4. óra

12.b of

Ömböly Attila

Szerda 3. óra

9.c of

Palotás Krisztina

Szerda 2. óra

Papp Dávid

Hétfő 5. óra

Pávlicz Adrienn

Szerda 5. óra

Remeli Anton

Kedd 5. óra

Scherzerné Schüön Magdolna

Péntek 5. óra

Schlemmer Gábor

Hétfő 3. óra

8.c of, Informatika munkaköz.

Schmidtné Késmárky Zsófia

Péntek 4. óra

Spiller Éva

Péntek 3 óra

Surin Zsuzsanna

Csütörtök 7. óra

igazgató

Szabadosné Karsay Gabriella

Csütörtök 2. óra

11.c of

Szakács Péter

Szerda 3. óra

Szecseiné Fehér Andrea

Szerda 3. óra

9.b of, DÖK segítő tanár

Szepesi Dániel

Hétfő 2. óra

Történelem munkaköz.

Takács Szabolcsné Kasza Zita

Hétfő 2. óra

7.a of, Természettud. munkaköz.

Tomopulu Eleni

Péntek 5. óra

8.b of

Tüskés-Kapsza Dóra

Kedd 4. óra

5.c of

Uhlár Karola

Hétfő 4. óra

Vecsernyésné Zala Judit

Szerda 4. óra

5.d of

Vlajkuné Arany Erzsébet

Szerda 4. óra

Wéber Rita

Kedd 5. óra

Zsinkó Klára

Hétfő 4. óra

10.b of