HETI FOGADÓÓRÁK
2021/2022-as tanév

A 2021/2022-es tanévben iskolánk tanárai minden héten telefonos fogadóórát tartanak.

Központi számunk tárcsázása után (06 1 2 175 987) kérjék a 103-mas melléket, az igazgató és helyettesei esetében pedig a 109-es melléket.

Név Fogadóóra (nap, óra)  
Ács Katalin Julianna szerda 4. óra
Angyal Andrea szerda 3. óra 4.b osztályfőnöke
Bándoliné Laczi Lívia csütörtök 3. óra 7.b osztályfőnöke
Bordás Máté kedd 5. óra
Botyánszki-Horváth Zsuzsanna hétfő 4. óra
Bozsokiné Gán Hajnalka csütörtök 5. óra 3.b osztályfőnöke
Budai Lilla Ágnes hétfő 7. óra
Cynolter Ágnes Mária hétfő 2. óra 8.b osztályfőnöke, matematika-informatika munkaközösség-vezető
Czakó Zsuzsanna Ágnes kedd 3. óra
Czenki Vivien csütörtök 3. óra
Csapkó Krisztina Erzsébet szerda 3. óra 10. c osztályfőnöke
Csépányi Alexandra hétfő 3. óra
Cserjési Dominika kedd 3. óra
Cserjésiné Kláminger Erika csütörtök 3. óra
Csikai Réka kedd 3. óra
Csókáné Budaházi Dorottya hétfő 3. óra
Dankó Eszter hétfő 3. óra 7.c osztályfőnöke
Deutsch Gabriella szerda 3. óra 9.a osztályfőnöke
Dezső Aliz csütörtök 2. óra
Dezső Enikő Ágnes csütörtök 7. óra szakmai igazgatóhelyettes
Döklen Balázs hétfő 2. óra 6.b osztályfőnöke
Farkas Ildikó Mónika péntek 4. óra
Fejérvári Csenge szerda 4. óra idegen nyelvi munkaközösség-vezető
Fóth Andrea péntek 2. óra
Friss-Kránitz Judit hétfő 5. óra 5.c osztályfőnöke
Gécziné Balogh Zsuzsánna csütörtök 5. óra 2.a osztályfőnöke, alsó tagozat  munkaközösség-vezető
Golenyák Gabriella hétfő 5. óra
Gyöngyös Péter szerda 4. óra
Harangozó Veronika hétfő 6. óra művészeti munkaközösség-vezető
Hedrich Andrea péntek 2. óra 7. a osztályfőnöke, nevelési igazgatóhelyettes
Hegedűsné Tálos Eszter hétfő 5. óra
Hegedüsné Tomori Lívia szerda 4. óra
Helyes István csütörtök 3. óra
Hódi Erika péntek 4. óra 9.c osztályfőnöke
Hofmeisterné Kertész Annamária kedd 3. óra idegen nyelvi munkaközösség-vezető
Horváth Ibolya Mária kedd 4. óra
Hunya Lászlóné szerda 3. óra
Iványi Rudolf kedd 7. óra 11.a osztályfőnöke
Jakobi Zsuzsanna kedd 2. óra 12.a osztályfőnöke
Jánosiné Czike Klára szerda 3. óra
Jurkinya Mihály Tiborné péntek 4. óra 2.b osztályfőnöke
Keliger Réka szerda 2. óra
Keszte Bálint hétfő 4. óra
Király Attila kedd 4. óra 10.b osztályfőnöke
Kisné Marx Beáta Zsuzsanna kedd 5. óra 6.c osztályfőnöke, gyermekvédelmi felelős
Kiss Andrea csütörtök 5. óra 9.b osztályfőnöke
Kontra Péter csütörtök 3. óra
Kránicz Eszter kedd 4. óra oktatási igazgatóhelyettes
Menzák Edit hétfő 4. óra 1.a osztályfőnöke
Mészáros Dóra hétfő 5. óra
Meszéna Éva hétfő 3. óra 6.a osztályfőnöke
Molnár István csütörtök 5. óra
Nagy Gergő Adrián szerda 1. óra igazgató
Osgyán Ditta csütörtök 3. óra 11.c osztályfőnöke
Ömböly Attila szerda 3. óra 12.c osztályfőnöke
Pajor Dávid hétfő 5. óra
Palotás Krisztina Mária csütörtök 3. óra
Pávlicz Adrienn hétfő 4. óra 8.a osztályfőnöke, magyar munkaközösség-vezető
Remeli Anton szerda 5. óra
Rigó Erika Renáta kedd 2. óra
Schmidtné Késmárky Zsófia szerda 5. óra
Sorgerné Berényi Aranka hétfő 5. óra
Spiller Éva hétfő 2. óra
Szabó Krisztina hétfő 4. óra 4.a osztályfőnöke
Szakács Péter csütörtök 3. óra
Szecseiné Fehér Andrea csütörtök 3. óra 12.b osztályfőnöke, DÖK-segítő tanár
Szepesi Dániel Álmos hétfő 3. óra történelem munkaközösség-vezető
Szöllősy Anna Sarolta hétfő 2. óra
Takács Szabolcsné Kasza Zita Cecília kedd 1. óra 10. a osztályfőnöke, természettudományos munkaközösség-vezető
Tomopulu Eleni hétfő 3. óra 11.b osztályfőnöke
Tóth Viktória hétfő 2. óra könyvtáros tanár
Váradi Katalin csütörtök 2. óra
Varga-Szabó Juliánna péntek 3. óra 1.b osztályfőnöke
Vecsernyésné Zala Judit szerda 3. óra 8.c osztályfőnöke
Völgyesi Dávid hétfő 3. óra
Watanabe Kaoru hétfő 3. óra
Wéber Rita hétfő 4. óra 5.b osztályfőnöke
Weinwurm Bence Árpádné Tóth Katalin kedd 5. óra 5.a osztályfőnöke
Zsinkó Klára hétfő 1. óra