HETI FOGADÓÓRÁK
2016/2017-es tanév

 

 

 

Ákli Oktávia

tanító

fogadóóra: szerda 5.

Angyal Andrea

alsós munkaközösség-vezető

3.b osztályfőnöke

fogadóóra: csütörtök 4.

Bándoliné Laczi Lívia

7.c osztályfőnöke

technika-etika

fogadóóra: csütörtök 2.

Beleznay Dragica

fejlesztőpedagógus

fogadóóra: szerda 5.

Beleznay Tamás

igazgató

történelem-közgazdaságtan

fogadóóra: hétfő 5.

Bozsokiné Gán Hajnalka

2.b osztályfőnöke

tanító

fogadóóra: hétfő 3.

Cynolter Ágnes

matematika-fizika-informatika munkaközösség vezető

12.a osztályfőnöke

matematika-fizika

fogadóóra: kedd 5.

Czakó Zsuzsanna

tanító

fogadóóra: hétfő 4.

Csábi Dávid

tánc

fogadóóra: hétfő 5.

Csapkó Krisztina

természettudományi munkaközösség vezető

11.a osztályfőnöke

földrajz

fogadóóra: hétfő 2.

Csikai Réka

tanító

fogadóóra: csütörtök 2.

Darvassy Judit

francia

fogadóóra: péntek 3,

Deutsch Gabriella

angol

fogadóóra: kedd 3.

Dezső Enikő

igazgatóhelyettes

kémia

fogadóóra: szerda 2.

Döklen Balázs

9.n osztályfőnöke

matek

fogadóóra: szerda 3.

Fehér Ildikó

biológia

fogadóóra: hétfő 5.

Fejérvári Csenge

magyar-latin

fogadóóra: szerda 4.

Fóth Andrea

magyar

fogadóóra: kedd 3.

Földesiné Tokodi Gabriella

tanító

fogadóóra: péntek 4.

Friss-Kranitz Judit

magyar

fogadóóra: kedd 2.

Gécziné Balogh Zsuzsanna

1.a osztályfőnöke

tanító

fogadóóra: kedd 5.

Gyenes Szabina

angol-történelem

fogadóóra: szerda 2.

Hedrich Andrea

magyar munkaközösség vezető

11.b osztályfőnöke

francia-magyar

fogadóóra: hétfő  3.

Hegedűsné Tálos Eszter

média-német

fogadóóra: csütörtök 5.

Hegedűsné Tomori Lívia

napközi

fogadóóra: hétfő 5.

Helyes István

rajz

fogadóóra: hétfő 2.

Hercegfalvi Krisztina

11.c osztályfőnöke

magyar

fogadóóra: kedd 3.

Hlavay Lilla

magyar

tartós távollét

Hódi Erika

testnevelés munkaközösség vezető

8.a osztályfőnöke

testnevelés

fogadóóra: hétfő 3.

Hofmeisterné Kertész Annamária

10.a osztályfőnöke

angol

fogadóóra: kedd 2.

Horváthné Virt Kata

tanító

tartós távollét

Hunya Lászlóné

4.a osztályfőnöke

tanító

fogadóóra: szerda 5.

Iffiu Attila

fizika

fogadóóra: hétfő 4.

Ittzés-Venásch Eszter

történelem-magyar

tartós távollét

Iványi Rudolf

6.a osztályfőnöke

testnevelés

fogadóóra: kedd 5.

Jakobi Zsuzsa

7.a osztályfőnöke

angol-német

fogadóóra: kedd 2.

Jurkinya Mihályné

tanító

fogadóóra: kedd 4.

Justyák Erzsébet

magyar

fogadóóra: kedd 4.

Kapsza Dóra

technika

fogadóóra: kedd 4.

Kerekes Franciska

pszihológus

tartós távollét

Király Attila

osztályfőnöki munkaközösség vezető 5-8 évfolyam

5.b osztályfőnöke

földrajz

fogadóóra: szerda 2.

Kiss Andrea

magyar

fogadóóra: kedd 2.

Kőröshegyi Lászlóné

kémia

fogadóóra: hétfő 5.

Kramer Krisztina

biológia

tartós távollét

Kránicz Eszter

német

fogadóóra: hétfő 4.

Laluk György

rajz

fogadóóra: kedd 5.

László Dezsőné

2.a osztályfőnöke

tanító

fogadóóra: szerda 3.

Lendvainé Tóth Judit

fizika

fogadóóra: egyeztetett időpontban

Lóth Katalin

média

fogadóóra: egyeztetett időpontban

Marx Bea

5.c osztályfőnöke

fejlesztőpedagógus

fogadóóra: hétfő 4.

Meszéna Éva

nyelvi munkaközösség vezető

9.b osztályfőnöke

angol

fogadóóra: kedd 6.

Molnár István

fogadóóra: hétfő 4.

Müller Andrea

francia

fogadóóra: péntek 5.

Nagyné Ország Beatrix

4.b osztályfőnöke

tanító

fogadóóra: szerda 3.

Osgyàn Ditta

10.b osztályfőnöke

történelem

fogadóóra: szerda 2.

Ömböly Attila

testnevelés

fogadóóra: kedd 3.

Palotás Krisztina

német

fogadóóra: csütörtök 3.

Pávlicz Adrienn

magyar

fogadóóra: szerda 3.

Ruzsenszky Rita

napközi

fogadóóra: egyeztetett időpontban

Scherczerné Schőn Magdolna

ének-történelem

fogadóóra: hétfő 3.

Schlemmer Gábor

6.c osztályfőnöke

informatika

fogadóóra: kedd 3.

Schmidtné Késmárky Zsófia

német-olasz

fogadóóra: csütörtök 2.

Spiller Éva

informatika

fogadóóra: szerda 4.

Surin Zsuzsanna

matematika

fogadóóra: csütörtök 4.

Szabadosné Karsay Gabriella

9.c osztályfőnöke

angol-orosz

fogadóóra: csütörtök 2.

Szabó Krisztina

3.a osztályfőnöke

tanító

fogadóóra: csütörtök 4.

Szabó Márk

kémia

fogadóóra: egyeztetett idpontban

Szecseiné Fehér Andrea

7.b osztályfőnöke

francia-történelem

fogadóóra: szerda 1.

Szecsey Katalin

napközi

fogadóóra: egyeztetett időpontban

Szepesi Dániel

történelem-művészetek munkaközösség vezető

fogadóóra: szerda 2.

Szilágyi-Nagy Tímea

tanító

tartós távollét

Szőcs Melinda

informatika

tartós távollét

Szűcsne Egri Katalin

alsós munkaközösség vezető

1.b osztályfőnöke

tanító

fogadóóra: hétfő 4.

Takács Szabolcsné Kasza Zita

5.a osztályfőnöke

biológia-kémia

fogadóóra: hétfő 1.

Tokodi Tímea

természetismeret

fogadóóra: hétfő 7.

Tolvéth Zsófia

pszihológus

fogadóóra: egyeztetett időpontban

Tomopulu Eleni

6.b osztályfőnöke

angol-ének-történelem

fogadóóra: kedd 7.

Tóth Viktória

könyvtárostanár

fogadóóra: szerda 2.

Tóthné Virág Ágnes Annamária

matematika

fogadóóra: szerda 4.

Vajda-Sikos Klauda Noémi

alsós

tartós távollét

Váradi Katalin

osztályfőnöki munkaközösség vezető 9-12 évfolyam

9.a osztályfőnöke

német

fogadóóra: hétfő 5.

Varga-Szabó Julianna

tanító

fogadóóra: csütörtök 2.

Vaspálné Horváth Krisztina

tanító

fogadóóra: kedd 4.

Vecsernyésné Zala Judit

testnevelés

fogadóóra: csütörtök 3.

Vései Péter

igazgatóhelyettes

biológia-kémia

fogadóóra: hétfő 3.

Vlajkuné Arany Erzsébet

8.c osztályfőnöke

francia-magyar

fogadóóra: kedd 3.

Zsinkó Klára

igazgatóhelyettes

8.b osztályfőnöke

magyar

fogadóóra: hétfő 3.